10 способів задоволення мінімальної вимоги до кредитної картки

potrebitelskiy-kredit

10 способів задоволення мінімальної вимоги до кредитної картки

Подивіться на наш рейтинг банків!

У CreditInfo ми прагнемо допомогти вам з упевненістю приймати фінансові рішення. Для цього багато або всі представлені тут товари є від наших партнерів. Однак це не впливає на наші оцінки. Наші думки – власні.

Ви бачили рекламу, і бонус за реєстрацію на цій кредитній картці для подорожі просто занадто спокусливий, щоб передати його. Але початковий поріг витрат, необхідний для отримання бонусу, може здатися майже неможливим. На деякі картки потрібно витратити 10000 гривень, 30000 гривень- навіть 50000 гривеньі більше лише за кілька місяців.

Але наспарвді невелике планування та розумні витрати можуть полегшити заробіток на цьому бонусі, навіть якщо вимога мінімальних витрат спочатку здається недосяжною. Ось наша порада.

Будьте стратегічні щодо підписки

Звичайно, ви можете виконати умови бонуса в хвилину реєстрації, коли побачите рекламу … але нічого страшного, якщо ви не зможете досягти межі витрат.

Замість того, щоб намагатися заробляти кожен бонус, який ви бачите, складіть на аркуші короткий список карт, на які ви хочете записатися. Потім, коли прийшов час зробити велику покупку – будь то ремонт автомобіля, новий комп’ютер, дорогий рейс або бізнес-витрати – використовуйте цю витрату як привід для реєстрації на потрібній картці.

Якщо сама покупка не відповідає порогу витрат, вона принаймні зблизить вас. З іншого боку, якщо у вас є кошти, ви також можете використовувати цю нову карту як причину, щоб нарешті відремонтувати ваш кондиціонер або оновити вітальню.

Використовуйте нову карту для автоматичних платежів

Ще один спосіб підключити до таких високих мінімальних витрат – це зробити вашу нову карту способом оплати за замовчуванням для автоматичних витрат, таких як рахунки. Деякі постачальники послуг не приймають кредитні картки в якості способу оплати – але якщо ваша страховка, комунальні послуги, мобільний телефон або Інтернет-провайдер (і вони не стягують додаткову плату), налаштуйте її, щоб ви заробляли очки та милі.

Передоплата за певні витрати

Іноді ви можете передоплатити свої рахунки, щоб допомогти перенести витрати в один великий шматок. Постачальники автомобілів та медичного страхування є найбільш ймовірними компаніями, які пропонують цю опцію, тому, якщо це так, виберіть оплату за півроку або рік послуги все одночасно, а не платити кожен місяць.

Деякі компанії можуть навіть запропонувати знижку за це. І ви неодмінно отримаєте приємний підступ до цього порогу витрат.

Використовуйте витрати в плюс

Якщо ваш банк або орендодавець це дозволяє, ви можете стягувати щомісячні платежі за оренду або іпотеку на вашу карту. Зазвичай це великі витрати, які допоможуть вам швидко дотримати свій ліміт. Автомобільні платежі іноді також є можливими, тому зверніться до свого кредитора.

Використовуйте свою нову карту для щоденних витрат

Ще одна стратегія – залишити всі інші картки (навіть готівку) вдома і пообіцяти використовувати свою нову карту для всього, від продуктових продуктів до ранкової чашки кави. Ви можете бути здивовані тим, наскільки швидко ви досягнете своєї мети витрат, коли кожна невелика витрата – навіть та, яка здавалося занадто незначною для того, щоб накопичити ліміт – починає додаватись.

Збільшуйте рахунки

Виходите з друзями чи родиною? Візьміть картку. Навіть якщо ви не планували купувати їжу або напої усім, пропонуйте платити, а потім просіть розділити витрати, і друзі переведуть вам на картку або дадуть гроші готівкою.

Наприклад квитки у кіно, кафе та інших ситуацій. Ваші друзі, ймовірно, подякують вам за проявлення ініціативи і будуть більш ніж раді відправити вам свою частину пізніше. Просто не забудьте отримати відшкодування.

Купуйте подарункові картки

Якщо у вас ще є невеликі витрати, перш ніж закінчиться час, придбайте подарункові картки. Ви, звичайно, можете придбати їх для інших або в якості подарунків, але ви також можете отримати картки у роздрібних торгових мереж, у яких ви регулярно здійснюєте покупки (наприклад, АЗС, продуктові магазини чи кав’ярні). Робіть це лише в тому випадку, якщо це гроші, які ви абсолютно все-таки витратите пізніше.

Витрати компанії

Якщо ваша компанія це дозволяє, стягуйте комерційні витрати, наприклад, проживання в готелі або ділові вечері, на свою нову карту, а потім запросіть відшкодування у своїй компанії. Якщо цей спосіб стосується вас, ви навіть можете придбати нову карту до великої ділової поїздки, яку вже знаєте, що берете.

Сплачуйте податки

Якщо 15 квітня наближається або вам потрібно платити щоквартальні податки, для цього часто можна використовувати кредитну карту. Однак майте на увазі, що з вас може стягуватися плата (як правило, відсоток від загальної суми належної суми), тому оцініть, чи потрібна та чи додаткова плата чи варто її у вашому прагненні досягти вимог до мінімальних витрат.

Попросіть сім’ю про допомогу

Якщо ви відчайдушно  збираєтесь зібрати свій початковий поріг витрат, не соромно просити про допомогу. Якщо у вас є охочі члени сім’ї, поцікавтеся, чи можете ви сплатити щомісячний рахунок за електроенергію або кошик супермаркету з вашої карти протягом місяця-двох. Потім вони можуть вирізати вам віддати готівкою або скористатися додатком, щоб надіслати вам гроші.

І якщо у вашої другої половинки більші витрати, ніж у вас, розгляньте, як додати її як уповноваженого користувача, щоб ви могли спільно працювати, щоб досягти цього порогу.

Підсумок

Пам’ятайте, що туристичні картки з найбільшою винагородою  зазвичай мають щорічну плату, та високу відсоткову ставку. Тому будьте обережні щодо стягнення великих сум на вашу нову карту, яку ви не можете сплатити.

Плата за відсотки може швидко зробити непотрібними бали та милі, зароблені кредитною карткою на подорожі. Однак якщо ви знаєте, що можете витратити все, то будьте креативні, визначте свою ціль правильно та використовуйте свою нову карту для всього тоді ви виконаєте вимогу щодо мінімальних витрат за короткий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 | CreditInfo