Як зробити собі гарний кредитний рейтинг

reting

Як зробити собі гарний кредитний рейтинг

Подивіться на наш рейтинг банків!

Створення гарного кредитного рейтингу може бути не простою задачею. Без кредитної історії, важко отримати кредит, кредитну карту або навіть квартиру.

Але як мати  історію відповідального платника, якщо ніхто не дасть вам кредит в першу чергу?

Кілька інструментів допоможуть вам встановити кредитну історію:

  • Якщо вашою метою є отримання кредитної картки, ви можете почати із захищеної кредитної картки або картки з підписом або попросити бути авторизованим користувачем на картці іншої людини.
  • Існують також способи використання орендної плати, телефонних і комунальних платежів для отримання кредиту.

Тут представлены інструменти для створення кредитів та як їх використовувати для отримання хорошої кредитної оцінки.

5 способів побудови кредитної історії

1. Отримайте захищену кредитну карту

Якщо ви будуєте свій кредитну історію з нуля, вам, можливо, доведеться почати із захищеної кредитної картки. Захищена карта підкріплюється готівковим депозитом, який ви вносите вперед; сума депозиту зазвичай така ж, як і ваш кредитний ліміт.

Ви будете використовувати карту, як і будь-яку іншу кредитну карту: Купуйте речі, здійснюйте платіж до або до настання строку платежу, нараховуйте відсотки, якщо ви не поповнили баланс вчасно. Ви отримаєте депозит назад, коли закриєте рахунок.

Забезпечені кредитні картки не використовуються назавжди. Мета захищеної картки – створити свій кредитну історії достатньою, щоб отримати право на незахищену карту – карту без депозиту та з кращими перевагами. Виберіть захищену карту з низькою річною платою.

2. Отримайте будівельник кредитної історії

Будівельник кредитної історії – це саме те, що звучить – його єдиною метою є допомогти людям створити гарний фон.

Зазвичай гроші, які ви позичаєте, зберігаються позикодавцем на рахунку і не видаються вам, поки позика не буде погашена. Це своєрідна програма заощаджень, і про ваші

платежі повідомляється в кредитних бюро. Ці позики найчастіше пропонують кредитні спілки або банки громади; принаймні один кредитор пропонує їх в Інтернеті.

Інший варіант: Якщо у вас є гроші на депозиті в банку або кредитній спілці, ознайомтеся з забезпеченою позикою для кредитування. Заставою є гроші на вашому рахунку або депозитний сертифікат. Процентна ставка, як правило, трохи вище, ніж відсоток, який ви заробляєте на рахунку, але може бути значно нижчим, ніж ваші інші варіанти.

3. Беріть кредит з кимсось ще

Можливо також отримати позику або незабезпечену кредитну карту за допомогою співавтора. Але будьте впевнені, що ви та співавтор розумієте, що співпідписник стоїть на гачку на всю заборговану суму, якщо ви не платите. 

4. Уповноважений користувач

Член сім’ї чи інша особа, можливо, буде готова додати вас як уповноваженого користувача на свою картку. Це додає історію платежів цієї картки до ваших кредитних файлів, тож ви можете стати користувачем, який має тривалу історію платежів у часі.

Вам взагалі не потрібно користуватися кредитною карткою або навіть володіти нею, щоб мати користь від того, щоб бути авторизованим користувачем.

Попросіть основного власника картки дізнатись, чи видає картка доповіді про авторизовану діяльність користувачів кредитним бюро. Про цю діяльність зазвичай повідомляється, але ви краще переконайтеся, інакше ваші зусилля зі створення кредиту можуть бути марними.

Ви повинні домовитися про те, як ви будете використовувати карту до того, як вас додадуть як уповноважений користувач, і бути готовим сплатити свою частку, якщо це є частиною угоди, яку ви укладете.

5. Отримайте кредит на рахунки, які ви сплачуєте

Служби звітності за орендою,беруть рахунок, який ви вже платите, і додайте його до свого кредитного звіту, допомагаючи створити позитивну історію своєчасних платежів. Не кожен кредитний бал враховується за ці платежі, але частина – і цього може бути достатньо для отримання позики або кредитної картки, яка б міцно встановлювала вашу кредитну історію для всіх кредиторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 | CreditInfo