Як взяти кредит онлайн

kartka

Як взяти кредит онлайн

Подивіться на наш рейтинг банків!

Онлайн кредитування – сучасний спосіб оформити позику, не виходячи з дому. Дистанційно отримати гроші може будь-який громадянин України. Дану можливість забезпечують мікрофінансові організації (МФО), які висувають до своїх позичальників більш лояльні умови (в порівнянні з банківськими установами).Отримати гроші в кредит на картку в режимі онлайн ви можете за допомогою нашого сервісу.

Відмінності класичного і онлайн кредиту

Головною відмінністю банківського кредиту та онлайн позики є можливість дистанційного отримання грошей. Всі процедури виконуються через сайт кредитуючої компанії. До відмінних рис цих способів отримання грошей також відносяться:

 • Відсутність необхідності надання численної документації (для того, щоб отримати кредит онлайн, досить пред’явити паспорт і ІПН);
 • Висока швидкість кредитування (у випадку з отриманням позики через сайт не треба простоювати тривалі черги і декілька діб чекати рішення банківської компанії, на карту гроші надходять через 15-30 хвилин після схвалення заявки);
 • Широкий діапазон тимчасових і грошових кордонів (від 1-ої тисячі гривень до декількох сотень терміном погашення від 1-го тижня до 2-3 місяців).

Отримати гроші на картку в кредит може будь-який позичальник, який відповідає основним вимогам конкретної фінансової компанії. Головна умова кредитування даного виду – досягнення повнолітнього віку.

Перелік документів, необхідних для кредиту

Отримання онлайн кредиту не має на увазі надання довідок з роботи/податкової та рекомендаційних листів. Для кредитування необхідно надати фінансовій компанії лише:

 • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
 • Чинний паспорт громадянина України (скан головної сторінки);
 • Заявку (оформляється на сайті кредитора).

Заповнюється заявка віддалено. У неї позичальник вносить персональні та контактні дані. Заповнена анкета відправляється на розгляд кредитором. Час даного процесу займає всього 5-15 хвилин.

Деякі компанії вимагають ідентифікацію особистості. Відбуватися вона може одним із способів: особисте спілкування по телефону (отримувачу кредиту необхідно відповісти на ряд питань, заданих співробітником фірми) або створення фотографії на фоні паспорта (особа клієнта і документ, що засвідчує особу, повинні бути видні чітко). Дані операції дозволяють компаніям переконатися в достовірності зазначених у запиті даних. Також вони виключають ймовірність використання паспортних даних третіми особами.

Як взяти кредит онлайн?

Дистанційне оформлення позики відбувається через сайт кредитуючої компанії. Для отримання грошей позичальникові необхідно:

 1. Підібрати компанію. Звертати увагу слід на встановлювані організацією вимоги і умови. Не зайвим буде перегляд відгуків клієнтів фірми.
 2. Вибрати умови кредитування. Сума позики і період її погашення встановлюються на головній сторінці контори за допомогою повзунків.
 3. Заповнити анкету і відправити її на розгляд. У заявці важливо вказувати достовірні і правильні дані. Будь-яка помилка може перетворити зазначену інформацію в брехливу, що спричинить відмову в кредиті.
 4. Дочекатися відповіді компанії. Запити клієнтів розглядаються фінансовими організаціями цілодобово. Час їх вивчення не перевищує 30-ти хвилин.
 5. Вказати номер карти і отримати гроші. При отриманні позитивної відповіді на заявку отримувачу кредиту пропонується вказати особистий рахунок і підтвердити згоду на співпрацю за допомогою введення смс-коду. Після виконання даних дій гроші моментально відправляються на картку.

Кожен з представлених кроків виконується в дистанційному режимі. Оформляти позику можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Після зарахування грошей на рахунок клієнта компанії представляється індивідуальний графік погашення заборгованості. Саме у відповідність з ним слід проводити оплату за позикою.

Завдяки лояльним умовам фінансових організацій, взяти кредит онлайн може практично кожен громадянин країни. Кредитування доступне навіть для студентів, фрілансерів і пенсіонерів. Головна умова для кожного позичальника – твереза ​​оцінка особистих платоспроможних можливостей ще на стадії заповнення заявки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 | CreditInfo