Швидкі та доступні кредити в Україні: як і де отримати?

m_cr

Швидкі та доступні кредити в Україні: як і де отримати?

Подивіться на наш рейтинг банків!

Ще кілька років тому розраховувати на отримання кредиту можна було тільки офіційно працевлаштованим громадянам України, які щомісяця отримують високий дохід. Зараз же всі банківські та фінансові установи надають вигідні кредити готівкою і на карту позичальникам. Позичити потрібну суму може практично кожен.

Основні види кредитів у банку і МФО

Позики поділяються на кілька категорій залежно від мети і способу їх отримання. Усі організації, де можна взяти кредит готівкою або на картку, надають такі види кредитування:

 • Розстрочка – позика, оплата якої здійснюється певними частинами (переплата мінімальна);
 • Іпотека – кредит у банку, призначений для придбання житла;
 • Споживчий – уявлення кредитних коштів для використання їх в особистих цілях.

За формою видачі грошей кредитування може бути готівковим (кошти видаються особисто в руки кредитованим) і безготівковим (надходить займ на картку / банківський рахунок). Окремим видом отримання кредитних грошей є онлайн-кредитування. Підставляється така послуга як банківськими установами, так і мікрофінансовими організаціями, де можна взяти кредит за більш лояльними вимогами.

Перелік документів для кредитування

Компанії, де взяти гроші можуть громадяни України, встановлюють необхідний до оформлення позики пакет документів самостійно в залежності від способу кредитування. Так, найбільший перелік довідок характерний для покупки нерухомості (іпотеки).

При цьому існує стандартний набір документів, що встановлюється більшістю фінансових організацій. Найчастіше отримати кредит на авто, особисті витрати чи інші потреби можна при наданні:

 • Паспорта громадянина України (важливо – прописка на території країни має бути діючою);
 • Довідки з місця роботи (в якій зазначений рівень доходу клієнта банку за останні півроку-рік);
 • Ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
 • Контактних даних родичів / колег / друзів (необхідно для підстраховки фінансової установи).

У деяких компаніях до отримання можливий кредит без довідки про доходи. Стосується це мікрофінансових організацій, а також спеціальних програм банків (студентські, пенсійні тощо).

Найтяжче фізичним особам. Всі компанії, де підприємець може взяти гроші в борг, вимагають обов’язкове подання свідоцтва про державну реєстрацію. Крім цього, організація має право запросити звіт про прибуток за певний період часу. Точний перелік документів можна дізнатися на сайті банківської установи або МФО, де взяти гроші в кредит можна в онлайн режимі.

Кредит в банку та фінансовій організації: інструкція з отримання позики

Для жителів України є два способи кредитування: через банк і за допомогою фінансової організації. До першого варіанту отримання грошей в борг слід звертатися в тих випадках, коли необхідна велика сума на довгий період. У банках кредит видається за менш високою ставкою. Алгоритм дій в даному випадку досить простий:

 1. Вибір. Необхідно визначитися, в якому банку можна взяти кредит готівкою або на картку саме вам. Для правильного вибору слід уважно вивчати умови кредитора.
 2. Збір документів. У відділенні банку або на його сайті представлений перелік необхідних для кредитування документів.
 3. Подача заявки. Зібраний пакет документів разом з заявкою відправляються на розгляд банківською організацією.

Отримати даним способом авто кредит або гроші на споживчі потреби можуть лише особи, кредитна історія яких чиста. Заборгованості, погані відгуки інших банків і т.д. можуть стати причиною відмови.

З фінансовими організаціями простіше. В даному випадку отримати гроші можна в онлайн режимі. Для цього достатньо лише:

 1. Обрати фінансову компанію;
 2. Визначитися з потрібною сумою і терміном її повернення;
 3. Заповнити анкету і відправити її на розгляд.

Фінансові організації відрізняються підвищеною відсотковою ставкою, але доступнішими умовами кредитування. Звертатися до них слід в тих випадках, коли гроші потрібні терміново.

Незалежно від того, яким способом ви вирішили брати кредит готівкою / на картку у Львові, Києві чи іншому місті, важливо тверезо оцінювати свою платоспроможність. Якщо ви не впевнені в можливості своєчасного погашення заборгованості, має сенс відмовитися від позики зовсім або зменшити її розмір. В іншому випадку можливе накладення штрафних санкцій і, як наслідок, підвищення процентної ставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 | CreditInfo